Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
Google Earth 5.0 pobierz - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

Google Earth 5.0 logo

Google Earth 5.0

 • Licencja:
  Freeware
 • Rozmiar:
  7.4 MB
 • System operacyjny:
  Windows 2000, XP, Vista
 • Producent:
  Google, Inc.
 • Ilość pobrań:
  2057
Google Earth 5.0 miniaturka

Google Earth 5.0 pobierz!

Opis programu

Aplikacja umożliwia obserwację wielu miejsc na kuli ziemskiej. Na ekranie monitora czy laptopa zobaczymy zarówno tereny trójwymiarowe jak i zdjęcia konkretnych miejsc. Program Google Earth jest swego rodzaju przeglądarką zdjęć powierzchni ziemi w ułożeniu geograficznym. Dostępne są także opracowane mapy, które są jednym z najpotężniejszych narzędzi tego typu w rozrachunku globalnym.

Google Earth obejmuje zasięgiem prawie całą kulę ziemską. Możemy obejrzeć za pomocą programu zdjęcia Ziemie wykonane z satelity o bardzo wysokiej jakości z możliwością dużego przybliżenia. Ten sam teren można obejrzeć zarówno w wersji trójwymiarowej jak i w formie mapy. Na dzień dzisiejszy możemy dokonywać wyszukiwania obiektów takich jak parki, obiekty gastronomiczne, hotele czy szkoły. Aplikacja podlega ciągłemu rozwojowi jak i ciągłej aktualizacji bazy danych zdjęć i informacji o położeniu strategicznych punktów.


Zalety i Wady

+ bardzo duży teren ujęty w programie
+ możliwość przeglądania map jak i realnego stanu
+ częste aktualizację baz danych i materiału zdjęciowego

- rzadkie aktualizacje zdjęć terenów o mniejszym zaludnieniu

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu Google Earth 5.0 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info