Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
Word Viewer 2003 pobierz - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

Word Viewer 2003 logo

Word Viewer 2003

 • Licencja:
  Freeware
 • Rozmiar:
  11.8 MB
 • System operacyjny:
  Windows 2000, XP, 2003
 • Producent:
  Microsoft Corporation
 • Ilość pobrań:
  3808
Word Viewer 2003 miniaturka

Word Viewer 2003 pobierz!

Opis programu

Word Viewer jest to bezpłatna przeglądarka firmy Microsoft, która umożliwia użytkownikom otwierania, a także drukowanie dokumentów, które zostały stworzone w popularnym edytorze tekstów Word. Narzędzie to jest niezwykle przydatne, kiedy nie chcemy instalować dodatkowego oprogramowania, a chcemy tylko przejrzeć dany dokument.

Na chwilę obecną najnowsza wersja tej przeglądarki Word Viewer umożliwia także otwieranie plików, które zostały utworzone w edytorze tekstów Word 2007, praz co więcej, umożliwia nawet otwieranie dokumentów zapisanych nawet w formacie Microsoft Open XML. Oczywiście Word Viewer obsługuje także wcześniejsze wersje edytować Word, takie jak 2003, 2002, czyli innymi słowy mówiąc XP, 2000 oraz najstarszą, czyli 97.

Przeglądarka Word Viewer naprawdę wydaje się doskonałym uzupełnieniem jeżeli korzysta się z innych pakietów konkurencyjnych, takich jak na przykład pakiet OpenOffice, ponieważ alternatywne przeglądarki nie zawsze oddają oryginalny wygląd dokumentów, co również w wielu przypadkach jest naprawdę bardzo ważne.

Dodatkowo przy pomocy przeglądarek można sprawdzić także, czy stworzony z konkurencyjnym programie dokument będzie dobrze odczytywany przez oprogramowanie firmy Microsoft, co przydatne jest przy swego rodzaju walidacji ważnych dokumentów wykorzystywanych w późniejszym czasie.

Word Viewer jest przeglądarką naprawdę wręcz dziecinnie prostą w obsłudze, dlatego absolutnie każdy użytkownik komputera nie powinien mieć z nią nawet najmniejszych problemów, a dzięki temu, że przeglądarka ta jest zupełnie darmowa, to cieszy się ona naprawdę coraz to większym zainteresowaniem ze strony użytkowników oprogramowania Microsoft.


Zalety i Wady

+ Prosta obsługa.
+ Obsługa wszystkich wersji Worda.
+ Program jest bezpłatny.
- Małe zastosowanie.
- Program jest przeznaczony jedynie dla użytkowników oprogramowania Microsoftu.

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu Word Viewer 2003 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info