Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
PowerPoint Viewer 2007 pobierz - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

PowerPoint Viewer 2007 logo

PowerPoint Viewer 2007

 • Licencja:
  Freeware
 • Rozmiar:
  25.8 MB
 • System operacyjny:
  Windows 2000, XP, 2003, Vista
 • Producent:
  Microsoft Corporation
 • Ilość pobrań:
  11804
PowerPoint Viewer 2007 miniaturka

PowerPoint Viewer 2007 pobierz!

Opis programu

PowerPoint Viewer, czyli bezpłatna przeglądarka stworzona przez firmę Microsoft umożliwia jej użytkownikom otwieranie, a także i drukowanie dokumentów, które zostały stworzone w programie służącym do tworzenia popularnych prezentacji PowerPoint. Aplikacja jest bardzo dobrą alternatywą dla instalowania pakietu Microsoft Office lub samego elementu PowerPoint, w momencie kiedy potrzebujemy tylko przeglądać lub drukować pliki tego typu. Dodatkowo może on być używany na starszych komputerach o małych zasobach systemowych.

Najnowsza wersja tejże właśnie przeglądarki umożliwia przeglądanie dokumentów stworzonych we wszystkich wersjach programu, dzięki czemu za pomocą najnowszej przeglądarki PowerPoint Viewer możliwe jest oglądanie nawet bardzo starych dokumentów oraz prezentacji PowerPoint.

Co więcej, przeglądarka PowerPoint Viewer jest naprawdę bardzo dobrym uzupełnieniem w przypadku, kiedy korzysta się z konkurencyjnych programów i pakietów, takich jak na przykład pakiet OpenOffice, które niestety nie zawsze oddają rzeczywisty i oryginalny wygląd dokumentów, które zostały stworzone w programach wyprodukowanych przez Microsoft. Może to działać także i w drugą stronę, to znaczy jeżeli stworzy się prezentację w jakimś konkurencyjnym dla PowerPoint programie, można za pomocą PowerPoint Viewer sprawdzić, jak będą mogli odczytywać ten dokument użytkownicy posiadający jedynie oprogramowanie firmy Microsoft.

Jeżeli chodzi o obsługę tego programu, to jest ona naprawdę bardzo prosta, tym bardziej, że dostępna jest także i polska wersja językowa dla przeglądarki PowerPoint Viewer, dlatego też nadaje się ona dla każdego użytkownika, niezależnie od jego stopnia zaawansowania. Do tego jeszcze intuicyjny interfejs przeglądarki i można się cieszyć naprawdę bardzo prostym i przyjaznym narzędziem do przeglądania prezentacji.


Zalety i Wady

+ Prosta obsługa.
+ Program jest bezpłatny.
+ Polska wersja językowa.
- Mała funkcjonalność.
- Program przeznaczony tylko dla użytkowników posiadających systemy operacyjne z rodziny Microsoft Windows.

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu PowerPoint Viewer 2007 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Komentarze

Napisał/a: hhhhhhhhhhhhhhhh dodano: 2012-01-19 22:45:22
f-v-s@poczta.onet.pl

Napisał/a: hhhhhhhhhhhhhhhh dodano: 2012-01-19 22:45:14
f-v-s@poczta.onet.pl

Napisał/a: hhhhhhhhhhhhhhhh dodano: 2012-01-19 22:44:17
f-v-s@poczta.onet.pl

Napisał/a: grześ dodano: 2011-11-29 14:59:33
wolno sie pobiera.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...

Napisał/a: \ dodano: 2010-06-01 12:09:44
\

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info