Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
Adobe Reader 9.1 pobierz - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

Adobe Reader 9.1 logo

Adobe Reader 9.1

 • Licencja:
  Freeware
 • Rozmiar:
  25 MB
 • System operacyjny:
  Windows 2000, XP, 2003, Vista
 • Producent:
  Adobe Systems Incorporated
 • Ilość pobrań:
  10981
Adobe Reader 9.1 miniaturka

Adobe Reader 9.1 pobierz!

Opis programu

Program Adobe Reader, który uprzednio nosił nazwę Adobe Acrobat Reader, jest to bardzo popularny i do tego bezpłatny program wyprodukowany przez firmę Adobe Systems, który służy do czytania publikacji elektronicznych, które zostały zapisane w formacie PDF. bardzo dużą zaletą tego programu jest to, że obsługuje on zdecydowaną większość platform systemowych, dzięki czemu jego popularność jest naprawdę bardzo wielka. Dokumenty, które mogą być odczytywane w programie Adobe Reader mogą być tworzone na przykład w programie Adobe Acrobat, albo też przy pomocy jednego ze sterowników PDF, które udostępniają także i firmy trzecie.

Już wersja 6 programu Adobe Reader zawiera zdecydowanie udoskonalony system wyszukiwania. Łączy ona tak naprawdę dwa produkty, a mianowicie jest to połączenie klasycznego Adobe Acrobat oraz programu Glassbook Reader, który został zakupiony przez firmę Adobe, czyli czytnika książek elektronicznych, które są zapisane także za pomocą formatu PDF. Za pomocą wewnętrznych mechanizmów Readera, użytkownik może swobodnie pobierać e ? book z internetu, a także może je gromadzić w bibliotece. Jeżeli natomiast będziemy chcieli pobrać jakieś płatne pozycje, to jednocześnie zostaje angażowany mechanizm mikropłatności oraz rejestrowania książek.

Oczywiście pliki zapisane w formacie PDF można także i odczytać za pomocą innych konkurencyjnych programów, ale właśnie dzięki temu, że Adobe Reader jest to program stworzone do podczytywania plików zapisanych w formacie PDF, to jest on naprawdę najlepszy w takim przypadku, gdyż zachowuje jak najbardziej oryginalny wygląd samego dokumentu co w innych programach czasami stwarza spore problemy.


Zalety i Wady

+ Bardzo szerokie zastosowanie programu.
+ Obsługa zdecydowanej większości platform systemowych.
+ Program jest zupełnie bezpłatny.
+ Program jest bardzo popularny.

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu Adobe Reader 9.1 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Komentarze

Napisał/a: Matuzalem dodano: 2012-01-04 13:10:22
Czy można używać w A.R.9.1 zaawansowanych zabezpieczeń plików PDF, jak np. zakaz zapisywania go przez odbiorcę e-maila?

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info