Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
Solid Converter PDF 4.0 pobierz - edytor pdf - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

Solid Converter PDF 4.0 logo

Solid Converter PDF 4.0

 • Licencja:
  Trial
 • Rozmiar:
  17.8 MB
 • System operacyjny:
  Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
 • Producent:
  VoyagerSoft, LLC - Solid Documents
 • Ilość pobrań:
  7462
Solid Converter PDF 4.0 miniaturka

Solid Converter PDF 4.0 pobierz!

Opis programu

Program Solid Converter PDF to swego rodzaju konwerter między plikami PDF a formatami DOC< RTF oraz TXT. Po instalacji integruje się z programami Microsoft. Bardzo dobrze radzi sobie z konwersją dokumentów nawet przy obecności tabel, co wspierane jest dodatkowym mechanizmem zgodności z tabelami Word oraz Excel.

Najnowsza trzecia wersja Solid Converter PDF, to dość mocne rozszerzenie możliwości. Możliwe jest dokonywanie konwersji tabel z pliku PDF bezpośrednio do programu Excel czy Word.

Poprawiono także w znacznym stopniu jakość grafik, które powstają jako efekt końcowy konwersji. Dopracowano dodatkowo system formatowania znaków oraz manipulacji w zakresie czcionek. W przypadku nie odnalezienia odpowiednika czcionki z dokumentu PDF, program sam dopasuje najbardziej zbliżoną wersję. Ogólnie program oferuje bardzo wiele usprawnień oraz wysoką automatyzację pracy. Dodatkowo może być konfigurowany w bardzo wielu dostępnych opcjach konwersji.

Aplikacja może pracować w dwóch trybach. Może funkcjonować jak samodzielne narzędzie, lub jako dopełnienie pakietów Microsoft Office lub Adobe Acrobat. Dodatkowo może zagnieździć swoją ikonę w menu Explorera.

W zakresie konwersji, możliwe jest dokonywanie operacji na części dokumentu, lub też w ujęciu całościowym w zależności od potrzeby. Możliwe jest także pozyskiwanie wszelkich obrazów zarówno rastrowych jak i wektorowych.


Zalety i Wady

+ Szerokie możliwości konwersji
+ Dobra jakość uzyskiwanej z PDF grafiki
+ Duża automatyzacja pracy
+ Duża kontrola i intuicyjność w kwestii odwzorowania czcionek i układu
+ Możliwość konwersji całościowej i wycinkowej
+ Duża ilość opcji konwersji

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu Solid Converter PDF 4.0 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info