Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
ABBYY PDF Transformer 3.0 Pro download - do pdf - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

ABBYY PDF Transformer 3.0 Pro logo

ABBYY PDF Transformer 3.0 Pro

 • Licencja:
  Trial
 • Rozmiar:
  220,07 MB
 • System operacyjny:
  Windows 2000, XP, 2003
 • Producent:
  ABBYY Software
 • Ilość pobrań:
  5792
ABBYY PDF Transformer 3.0 Pro miniaturka

ABBYY PDF Transformer 3.0 Pro pobierz!

Opis programu

Aplikacja ABBYY PDF Transformer to wyspecjalizowany program, który umożliwia nam podejmowanie operacji w zakresie konwersji plików PDF do plików typu Microsoft Excel czy Microsoft Word. Jest to już kolejna odsłona tego dość znanego programu, który doczekał się już wielu opcji, narzędzi i udoskonaleń. Najnowsza wersja opatrzona numerem 2.0.0 to swego rodzaju kombajn, który radzi sobie praktycznie z każdym typem plików PDF.

Dokonywanie konwersji przez ABBYY PDF Transformer zamyka się w trybie wielopłaszczyznowym. Przede wszystkim potrafi on interpretować każdy rodzaj pliku PDF i nie jest w tym momencie ważne przez jaką aplikacje rdzenny plik został utworzony. W przeciwieństwie do innych aplikacji tego typu, ABBYY PDF Transformer potrafi konwertować pliki PDF tworzone przez urządzenia przenośne, drukarki jaki i urządzenia wielofunkcyjne.

Możliwe jest dokonywanie konwersji w różnych typach zawartości plików PDF. Chodzi w tym momencie o grupy z samym tekstem, grupy łączone tekst i grafika, jak i pliki PDF z tekstami nad i pod obrazami.

Sam program to bardzo przyjazny interfejs użytkownika, zorganizowany w bardzo wygodny zestaw narzędziowy, dający możliwość szybkiej, wygodnej i efektywnej pracy. W zakresie konwersji nie spada wydajność całego systemu przy pracy, a aplikacja nie potrzebuje zbyt dużo czasu nawet przy bardziej złożonych i dużych objętościowo projektach przeznaczonych do konwersji.

Aplikacja przeznaczona jest do pracy w systemach z rodziny Microsoft Windows od 9x do Windows Vista. Jednakże nie istnieje jeszcze wersja 64 bit i póki co musimy się zadowolić 32 bitowym programem.


Zalety i Wady

+ Szerokie spektrum obsługiwanych rodzajów plików PDF
+ Wyniki pracy nie są zależne od narzędzia, którym stworzono dany projekt PDF
+ Szybka i stabilna praca
+ zachowanie tabel i ogólnego układu w stosunku do oryginału
+ dobrej jakości grabowana grafika

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu ABBYY PDF Transformer 3.0 Pro - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info