Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
Płatnik 7.03.001 pobierz - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

Płatnik 7.03.001 logo

Płatnik 7.03.001

Aktualizacja: 2009-11-6 09:16
 • Licencja:
  Freeware
 • Rozmiar:
  145,69 MB
 • System operacyjny:
  MS Windows 98/Me/NT/2000/XP
 • Producent:
  Prokom Software S.A.
 • Ilość pobrań:
  4620
Płatnik 7.03.001 miniaturka

Płatnik 7.03.001 pobierz!

Opis programu

Aplikacja kierowana jest do płatników składek. Dzięki programowi będziemy mogli dokonywać obsługi dokumentów ubezpieczeniowych, a także z platformy aplikacji dokonywać wymiany danych z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Zakres płatników składek, do których szczególnie kierowana jest aplikacja, to podmioty upoważnione do odprowadzania składek oraz biura rachunkowe zawierające się w tego rodzaju działalności.

Program pozwala w obecnej wersji na ręczne wprowadzenie i rejestracje informacji w zakresie dokumentów ubezpieczeniowych. Dodatkowo w tym kontekście możliwe jest dokonywanie importu informacji z systemów i baz danych kadr oraz płac. Oferowane jest także archiwum z hierarchicznym zapisem historii dla każdego płatnika. Bardzo przydatna w wielu przypadkach jest także opcja opracowywania bieżących zestawień i operacji w oparciu o dane z ubiegłych miesięcy lub dokumenty archiwalne.

Z poziomu aplikacji będziemy mogli dokonać wydruku takich opcji jak dokumenty zgłoszeniowe i rozliczeniowe. Dodatkowo można dokonywać wydruków przelewów bankowych jak i dowodów wpłat. Bardzo ważna jest opcja automatycznego generowania i druku raportów miesięcznych dla każdego ubezpieczonego, co oczywiście podlega systemowi ustawień i preferencji.


Zalety i Wady

+ wsparcie techniczne na wysokim poziomie
+ interakcje z ZUS
- problemy z aktualizacją

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu Płatnik 7.03.001 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info