Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
OpenOffice.org 3.1.1 PL pobierz - darmowy word - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

OpenOffice.org 3.1.1 PL logo

OpenOffice.org 3.1.1 PL

Aktualizacja: 2009-11-6 09:07
 • Licencja:
  GNU GPL
 • Rozmiar:
  141 MB
 • System operacyjny:
  Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
 • Producent:
  OpenOffice.org Team
 • Ilość pobrań:
  10047
OpenOffice.org 3.1.1 PL miniaturka

OpenOffice.org 3.1.1 PL pobierz!

Opis programu

Aplikacja OpenOffice.org to tak naprawdę pakiet biurowy, który jest potężną alternatywą dla bardzo znanego pakietu Microsoft Office. OpenOffice.org niczym nie ustępuje w funkcjonalności wspomnianego wcześniej pakietu, a co więcej oferuje grupy opcji przewyższających możliwości Microsoft Office. Dodatkową siłą programu jest fakt, iż rozpowszechniany jest na darmowej licencji, także dla rozwiązań komercyjnych.

W skład pakietu wchodzi zaawansowany edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny oraz program do składu i odtwarzania prezentacji multimedialnych. Każdy z programów radzi sobie bardzo dobrze z plikami znanymi z pakietu Microsoft Office. Dodatkowo umożliwia eksport i import do wielu innych typów plików, w tym do typów własnych. Programy wchodzące w skład pakietu wyróżniają się bardzo szybkim działaniem oraz wysoką stabilnością. Nie pochłaniają dużo zasobów systemowych, dlatego mogą być uruchamiana na starszych i słabszych komputerach. Platforma OpenOffice.org posiada bardzo rozwinięty system wsparcia, zarówno pod względem strony domowej jak i dużego grona zaawansowanych użytkowników. Dostępna jest w pełni polska wersja, a dodatkowo istnieją wersje praktycznie na każdą platformę systemową.

Ułożenie narzędzi oraz ogólnie interfejs organizowane są w bardzo przyjaznej oprawie. Możliwe jest własne definiowanie ustawień, pasków narzędzi, jak i ogólnego widoku. Dodatkowo możliwe jest rozwijanie słowników, co przekłada się na lepszy standard autokorekty. W pakiecie znajdziemy wszelkie funkcje dostępne w tego rodzaju platformach, łącznie z obsługą grafiki, table, list, przypisów, spisów treści i temu podobnych. Programy wchodzące w skład pakietu OpenOffice.org umożliwiają rozszerzanie funkcjonalności poprzez implementowanie makr. Możliwe jest implementowanie gotowych rozwiązań jak i napisanie własnych.


Zalety i Wady

+ duża szybkość i stabilne działanie
+ obsługa bardzo dużej ilości typów plików
+ obsługa i wsparcie dla XML
+ intuicyjny i w pełni konfigurowalny interfejs
+ możliwość personalizacji obszaru roboczego

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu OpenOffice.org 3.1.1 PL - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Komentarze

Napisał/a: gosia.glowacz dodano: 2011-03-29 21:21:08
lubie ten program

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info