Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
Office Home and Student 2007 pobierz - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

Office Home and Student 2007 logo

Office Home and Student 2007

 • Licencja:
  Trial
 • Rozmiar:
  286.4 MB
 • System operacyjny:
  Windows XP, Vista
 • Producent:
  Microsoft Corporation
 • Ilość pobrań:
  7565
Office Home and Student 2007 miniaturka

Office Home and Student 2007 pobierz!

Opis programu

Pakiet Office Home and Student to platforma biurowa kierowana do użytkowników domowych. Jej licencja obejmuje jednak jedynie zastosowania niekomercyjne, stąd też tytuł home and student. W skład pakietu wchodzą elementy, które pozwalają na wydajną pracę nawet w kontekście zaawansowanych rozwiązań.

Dokładniej rzecz ujmując w skład pakietu wchodzą: edytor tekstu w postaci Word, arkusza kalkulacyjny w postaci Excel oraz aplikacja do tworzenia prezentacji multimedialnych czyli PowerPoint. Dodatkowo w skład pakietu wchodzi aplikacja pod nazwą OneNote. Wszystkie elementy dołączone są w wersji 2007.

Pakiet jest bardzo dobrze sprawdzającą się platformą do zastosowań niekomercyjnych. Powala po stosunkowo niskiej cenie uzyskać dostęp do narzędzie o ogromnych możliwościach. Za pomocą palikacji wchodzących w skład będziemy mogli stworzyć profesjonalne projekty z zakresu dokumentów tekstowych z osadzaną grafiką, arkusza kalkulacyjne jak i prezentacje multimedialne.

Pakiet ma bardzo niskie wymagania sprzętowe, które zawierają się w ramach procesora 800MHz i pamięci 256 MB. Dodatkowo wymagane jest około 2 GB miejsca na dysku twardym, co jest już trochę większym wyzwaniem, zwłaszcza dla starszych maszyn.

Interfejs programów wchodzących w skład jest bardzo intuicyjnie zorganizowany i nie powoduje zmęczenia przy dłuższej pracy. Dodatkowe paski narzędzi z najczęściej używanymi opcjami dość mocno usprawniają i przyspieszają pracę.


Zalety i Wady

+ stosunkowo niska cena
+ duże możliwości
+ pełna konfigurowalność interfejsu
+ małe wymagania systemowe
- stosunkowo duża ilość potrzebnego miejsca do instalacji

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu Office Home and Student 2007 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Komentarze

Napisał/a: ela dodano: 2011-11-22 12:52:09
mam w laptopie juz to zainstalowane a nigdzie nie moge poszukac tego klucza , gdzie moge znaleźć i czy cos płace za to ?

Napisał/a: jaaa dodano: 2011-03-27 09:25:42
nie da się pobrać :( . Gdzie pobrać

Napisał/a: jaaa dodano: 2011-03-27 09:24:57
nie da się pobrać :( . Gdzie pobrać

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info