Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
Panda Antivirus Pro 2010 PL pobierz - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

Panda Antivirus Pro 2010 PL logo

Panda Antivirus Pro 2010 PL

 • Licencja:
  Trial
 • Rozmiar:
  80,55 MB
 • System operacyjny:
  Windows 2000, XP, Vista
 • Producent:
  Panda Software
 • Ilość pobrań:
  4896
Panda Antivirus Pro 2010 PL miniaturka

Panda Antivirus Pro 2010 PL pobierz!

Opis programu

Program antywirusowy Panda Antivirus Pro 2010 jest to rozwiązanie, które jest przeznaczone głównie dla użytkowników komputerów domowych. Program ten jest najlepszy właśnie dla osób, które poszukują rozwiązań bardzo wygodnych i prostych w obsłudze, a do tego jednocześnie skutecznych. Należy nadmienić, iż program nie miewa problemów ze stabilnością i działa stosunkowo szybko i efektywnie.

Program Panda Antivirus Pro 2010 jest naprawdę bardzo dobrym programem chroniącym przed różnego rodzaju złośliwymi oprogramowaniami, rootkitami, phishingiem, a także i przed trojanami bankowymi, które mogą być naprawdę bardzo niebezpieczne, a także Panda Antivirus Pro 2010 chroni skutecznie przed różnymi lukami w zabezpieczeniach. Co więcej program Panda Antivirus Pro 2010 posiada także ochronę sieci Wi-Fi praz firewall, co zdecydowanie poprawia jego skuteczność i funkcjonalność.

W skład pakietu antywirusowego wchodzi kilka podstawowych modułów. Są to między innymi takie moduły jak antywirus, który oczywiście służy do wykrywania i eliminowania różnego rodzaju wirusów. Następnie w skład pakietu wchodzi także technologia proaktywna, która ma za zadanie zabezpieczać komputer przed jeszcze nieznanymi i niesklasyfikowanymi wirusami, moduł antyspyware, który naprawdę bardzo skutecznie chroni prywatność użytkownika komputera w sieci, oraz antyphishing, który ma za zadanie zabezpieczanie komputera przed wykradaniem z niego poufnych danych.

Program Panda Antivirus Pro 2010 jest naprawdę bardzo prosty w użyciu poprzez posiadanie przejrzystego i intuicyjnego interfejsu, dlatego też cieszy się on naprawdę bardzo dużym zainteresowaniem właśnie wśród użytkowników domowych.


Zalety i Wady

+ Bardzo szerokie zastosowanie.
+ Skuteczne moduły ochronne.
+ Intuicyjny interfejs organizujący najważniejsze opcje w jednym miejscu
+ Bardzo prosta obsługa programu

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu Panda Antivirus Pro 2010 PL - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Komentarze

Napisał/a: Seth dodano: 2011-06-30 11:47:40
osobiście uważame że wersje 2011 oraz 2012 bardzo sie poprawiły i produkty Pandy są obecnie jednymi ze skuteczniejszych i szybszych programów antywirusowych na naszym rynku

Napisał/a: Bono dodano: 2011-06-29 20:33:18
Jeśli ktoś stoi przed dylematem zakupu programu to niech sobie sprawdzi Pande IS 2011. Używam od jakiegoś czasu tej wersji i w porównaniu z poprzednimi wersjami o wiele lepsza.

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info