Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
Norton AntiVirus 2009 16.2.0.7 PL pobierz - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

Norton AntiVirus 2009 16.2.0.7 PL logo

Norton AntiVirus 2009 16.2.0.7 PL

 • Licencja:
  Trial
 • Rozmiar:
  51.1 MB
 • System operacyjny:
  Windows XP, Vista
 • Producent:
  Symantec Corporation
 • Ilość pobrań:
  3626
Norton AntiVirus 2009 16.2.0.7 PL miniaturka

Norton AntiVirus 2009 16.2.0.7 PL pobierz!

Opis programu

Program to jeden z najbardziej znanych pakietów antywirusowych i służących do ochrony komputera. Norton AntiVirus 2009 to już kolejna wersja, która wprowadza wiele ulepszeń i kilka innowacji. Przede wszystkim w znaczącym stopniu usprawniono prędkość działania i współczynnik obciążenia systemu w czasie pracy w tle jak i w momencie pełnego skanowania.

Interfejs programu jest niezwykle prosty i ergonomiczny. Zapewnia dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji bezpośrednio z panelu głównego. W czasie działania rezyduje w pasku systemowym. Norton AntiVirus 2009 cechuje także możliwość dokonania ustawień pełnej automatyzacji. Możliwe jest automatyczne pobieranie i instalowanie uaktualnień. Szczególnie ważne są aktualizacje baz sygnatur wirusów, które dość często ukazują się w nowych wersjach.

Ustawienia uwzględniają możliwość dość mocnej personalizacji. Umożliwiona jest ochrona przed złośliwym oprogramowaniem pochodzącym z różnych źródeł. Przede wszystkim na celowniku jest połączenie z internetem, sieć lokalna, programy pocztowe i komunikatory oraz nośniki danych.

Skaner działający w tle monitoruje działania i w razie wykrycia nieprawidłowości lub potencjalnego zagrożenia wszczyna alarm automatycznie odcinając źródło zagrożenia. W takim przypadku mamy do wyboru opcje takie jak przeniesienie do kwarantanny, anulowanie alarmu lub trwałe i bezpowrotne usunięcie. Norton AntiVirus 2009 chroni także przed apletami Java oraz kontrolkami ActiveX. Na celowniku są także aplikacje szpiegujące czyli spyware.

Najnowsza wersja uwzględnia wiele poprawek. Przykładowo prace eliminujące redundancję w bazach danych sygnatur przyczyniły się do znacznego wzrostu szybkości działania, a dodatkowo wpłynęły na zmniejszenie ilości zajmowanej w czasie działania pamięci. Tryb monitorowania i kontroli obejmuje także przeglądarkę Firefox.


Zalety i Wady

+ duża ilość dostępnych opcji
+ niezwykle prosty i intuicyjny system zarządzania programem
+ bardzo dobry skaner antywirusowy
+ szybkie działanie przy ogromnych możliwościach

- nie nadaje się do ochrony słabszych maszyn pod względem wymagań systemowych

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu Norton AntiVirus 2009 16.2.0.7 PL - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info