Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
NOD32 4.0.437 PL pobierz - awast - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

NOD32 4.0.437 PL logo

NOD32 4.0.437 PL

 • Licencja:
  Trial
 • Rozmiar:
  29,77 MB
 • System operacyjny:
  Windows 2000, XP, 2003, Vista
 • Producent:
  ESET s. r. o.
 • Ilość pobrań:
  15336
NOD32 4.0.437 PL miniaturka

NOD32 4.0.437 PL pobierz!

Opis programu

Program noszący nazwę NOD32 jest jeden z coraz to bardziej popularnych programów antywirusowych, który został wyprodukowany przez słowacką firmę ESET. Program ten chroni komputer przed różnego rodzaju wirusami, oprogramowaniami szpiegującymi, czyli tak zwanymi spyware, przed komponentami reklamowymi, czyli adware, a także chromi komputer przed  phishingiem. Dzieje się tak dlatego, że program antywirusowy NOD32 sprawdza wszystkie otwierane, uruchamiane i zapisywane pliki pobierane z internetu a także i pocztę elektroniczną w czasie rzeczywistym.

Program NOD32 charakteryzuje się naprawdę bardzo wysoką wykrywalnością różnego rodzaju wirusów, dzięki czemu jest on jednym z najskuteczniejszych programów tego typu dostępnych na rynku. Swoją skuteczność NOD32 zawdzięcza między innymi zaawansowanej technologii heurystycznej, która pozwala na wykrywanie nowych, jeszcze nie sklasyfikowanych wirusów i zagrożeń dla komputerów.

NOD32, podobnie jak i inne programy tego typu, umożliwia automatyczne aktualizowanie bazy danych dotyczących sygnatur wirusów, oczywiście za pośrednictwem internetu.

Poza tym, że program NOD32 jest naprawdę bardzo skuteczny, to jeszcze charakteryzuje się on także bardzo dużą szybkością skanowania, a także i tym, że jego wymagania systemowe są naprawdę niewielkie.


Zalety i Wady

+ Bardzo wysoka skuteczność wykrywania wirusów i innych zagrożeń.
+ Możliwość aktualizowania bazy sygnatur wirusów na bieżąco.
+ Niewielkie wymagania systemowe.
+ Wysoka prędkość skanowania dysków twardych.

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu NOD32 4.0.437 PL - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Komentarze

Napisał/a: naborski dodano: 2011-09-09 14:08:43
Prosze o info jak uruchomic 2 CD z antivirem

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info