Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
F-Secure Internet Security 2010 pobierz - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

F-Secure Internet Security 2010 logo

F-Secure Internet Security 2010

 • Licencja:
  Trial
 • Rozmiar:
  84.2 MB
 • System operacyjny:
  Windows 2000, XP, Vista
 • Producent:
  F-Secure Corporation
 • Ilość pobrań:
  2578
F-Secure Internet Security 2010 miniaturka

F-Secure Internet Security 2010 pobierz!

Opis programu

Oprogramowanie antywirusowe jakim jest F-Secure Internet Security 2009 to naprawdę bardzo dobry pakiet przeciwdziałający wirusom, który zawiera takie moduły jak moduł antywirusowy, moduł antyspyware, zaporę ogniową czyli firewall, zabezpieczenia antypfishingowe, różne filtry antyspamowe, a także i różne moduły kontroli aplikacji oraz kontroli rodzicielskiej, co zapewnia naprawdę bardzo dobrą ochronę dla naszego komputera.

Program F-Secure Internet Security 2009 chroni komputer nie tylko przed standardowymi wirusami oraz robakami, ale potrafi skutecznie chronić także przed oprogramowaniem szpiegujący oraz przed zupełnie nowymi rodzajami zagrożeń, do jakich niewątpliwie można zaliczyć na przykład rootkity.

Edycja 2009 programu F-Secure Internet Security jest uz wyposażona w najnowszą technologię ochronną, jaką jest F-Secure DeepGuard 2.0, która to technologia pozawala wykrywać zarówno bezpieczne oprogramowanie, jak i takie, które jest uznane za złośliwe, a jeżeli już taka sytuacja nastąpi, to program F-Secure Internet Security 2009 już w przeciągu sześćdziesięciu sekund od otrzymania pierwszego potwierdzenia, mówiącego o istnieniu nowego zagrożenia, co jest czasem naprawdę bardzo szybkim w reakcji programu.

Tak naprawdę to progra F-Secure Internet Security 2009 został dedykowany gównie dla użytku domowego oraz z przeznaczeniem dla niewielkich firm. Raczej nie nadaje się do mocno zaawansowanych rozwiązań, takich jak na przykład rozwiązania dla serwerów.


Zalety i Wady

+ Bardzo szerokie zastosowanie programu.
+ Rozbudowane moduły ochronne.
+ Wzmożona kontrola rodzicielska.
+ Naprawdę niewysoka cena pełnego pakietu antywirusowego.

- Brak wielopłaszczyznowej wydajnej ochrony znanej z kombajnów antywirusowych

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu F-Secure Internet Security 2010 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info