Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dedyk/domains/epliki.info/public_html/baza.php on line 2
ComboFix pobierz - za darmo na ePliki.info

Znajdujesz się w:

ComboFix logo

ComboFix

 • Licencja:
  Freeware
 • Rozmiar:
  3 MB
 • System operacyjny:
  Windows 2000, XP
 • Producent:
  bleepingcomputer
 • Ilość pobrań:
  5487
ComboFix miniaturka

ComboFix pobierz!

Opis programu

Program o nazwie ComboFix jest to naprawdę  bardzo dobry program, który posiada specjalną opcję pozwalającą  na tworzenie loga z naszego własnego komputera. Program ten potrafi wskazywać między takie zagrożenia jak spyware, trojany czy też adware, które występują na konkretnym komputerze. Dodatkowo program posiada także opcję tak zwanej auto dezynfekcji, dzięki której można usunąć z naszego komputera część niebezpiecznego oprogramowania.

Obsługa programu jest naprawdę  bardzo prosta, ponieważ wystarczy jedynie uruchomić program ComboFix i poczekać na to, aż logo zostanie automatycznie wygenerowane.

Czasami zdarza się tak, że program ComboFix może być atakowany przez standardowe antywirusy, które mogą twierdzić, że on również jest wirusem, dlatego też jeżeli program antywirusowy rzeczywiście uzna, że ComboFix jest wirusem, to należy zezwolić na jego działanie.

Taka sytuacja może nastąpić  głównie dlatego, że program ComboFix zawiera w środku różnego rodzaju process killery, więc logiczne jest także i to, że niektóre antywirusy również mogą uznać program ComboFix za oprogramowanie, które jest według niech niebezpieczne.

Program działa jedynie przy zainstalowanych systemach operacyjnych Windows 2000 oraz Windowe XP, tak więc jego działanie jest znacznie ograniczone.

Niewątpliwym plusem programu ComboFix jest to, że został on oparty na licencji FreeWare, co oczywiście oznacza, że jest to program jak najbardziej bezpłatny.


Zalety i Wady

+ Program skutecznie likwiduje zagrożenia dla komputera.
+ Duża skuteczność aplikacji.
+ Program oparty na licencji FreeWare.
- Antywirusy wykrywają ComboFix jako wirusa.
- Działa tylko pod systemami Windows 200 i XP.

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu ComboFix - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info