Znajdujesz się w:

Windows 7 logo

Windows 7

 • Licencja:
  Adware
 • Rozmiar:
 • System operacyjny:
  Windows
 • Producent:
  Microsoft
 • Ilość pobrań:
  4590
Windows 7 miniaturka

Windows 7 pobierz!

Opis programu

Przedstawiona wersja, to beta systemu operacyjnego Microsoft Windows 7. Jest to jeden z najbardziej znanych systemów operacyjnych, który jednak wnosi wiele zmian w zakres swoich funkcji jak i ogólnego schematu działania.

Przede wszystkim nowością jest odnowiony pasek zadań. Stał się on dużo bardziej interaktywny, widoczny i czytelny, pozostawiając użytkownikowi większe pole manewru przy jego reorganizacji. Usprawniono także tryby podglądów pełnoekranowych, które działają teraz o wiele stabilniej i wydajniej.

Bardzo ciekawą opcją są tak zwane listy szybkiego dostępu, czyli zbiory ostatnio używanych plików, które umożliwiają bardzo szybki dostęp do tego typu zasobów. W tym zakresie możemy definiować własne listy szybkiego dostępy dla własnych plików poza uwzględnianiem częstotliwości czy daty używania.

Windows 7 to także innowacje i usprawnienia w zakresie pracy z oknami. Ten kontekst to szybsze działanie oraz bardziej intuicyjna obsługa. Nowa implementacja funkcji przeciągania okien pozwala na łatwiejsze operacje, nawet w kontekście wielu okien. Usprawnienia dotyczą także kwestii wyszukiwania, co odnosi się w tym momencie zarówno do przeszukiwania dysków twardych i podłączonych pamięci masowych, jak i przeszukiwania zasobów innego typu. Rozszerzono także system filtrów wyszukiwania i możliwe jest także definiowania własnych kluczy wyszukiwania.

Wychodząc naprzeciw użytkownikom domowym, którzy w obrębie kilku komputerów stworzyli sieć w domu, oddano do dyspozycji specjalny tryb, który pozwala na maksymalnie jak najprostsze operacje wymiany danych między komputerami za pomocą różnych protokołów. Technologia ta jest w pełni konfigurowalna i na przykład możemy dokonać opcji synchronizacji dla zapobiegania dublowania plików, korzystać z jednej drukarki itd.

Windows 7 to także zaawansowane tryby zarządzania i instalowania urządzeń. Zarówno peryferia, jak i nowe komponenty są rozpoznawane i za pośrednictwem bibliotek własnych lub aktualizacji internetowych instalowane w systemie.


Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu Windows 7 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Komentarze

Napisał/a: gerend40 dodano: 2010-11-21 15:01:48
chciałem wysłac formularz z windows7 z servera wampserver 2 -nie mogę. Również nie mogę zainstalować sendmaila . Czy windows7 ultimate ma wbudowy już ten progam w systemie i dlaczego nie moge wysłać maila ze strony ? bardzo prosże o odpowiedż

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info