Znajdujesz się w:

 CPU-Z 1.52.2 logo

CPU-Z 1.52.2

 • Licencja:
  Freeware
 • Rozmiar:
  588 kB
 • System operacyjny:
  Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
 • Producent:
  Franck Delattre
 • Ilość pobrań:
  2570
 CPU-Z 1.52.2 miniaturka

CPU-Z 1.52.2 pobierz!

Opis programu

Program CPU-Z jest programem, który służy do szczegółowej identyfikacji modelu procesora, który jest zainstalowany w konkretnym komputerze, a także określa on model płyty głównej, pamięci oraz chipsetu. CPU-Z wyświetla bardzo szczegółowe dane o tych właśnie komponentach. Przy jego użyciu można się dowiedzieć na przykład informacji o modelu i nazwie procesowa wraz nawet z ego nazwą kodową, a także i o rodzaju złącza, technologii w jakiej procesor został wykonany, informuje także o napięciu, o zewnętrznej i wewnętrznej szybkości taktowania i o naprawdę wielu innych szczegółowych informacjach, czego nie umożliwia praktycznie żaden inny program tego typu.

Co więcej za pomocą programu CPU-Z można wyświetlić również szczegółowe jak w przypadku procesowa informacje o płycie głównej znajdującej się w komputerze ( są to ba przykład takie dane jak nazwa producenta, konkretny model płyty, wersja, model i data BIOSu ), i wiele innych informacji, które mogą być niejednokrotnie naprawdę bardzo przydatne w niektórych sytuacjach. Dodatkowo można także wyświetlić informacje i zainstalowanej w komputerze pamięci, czyli są to między innymi określenie wielkości pamięci, szybkości, nazwa producenta, data produkcji, numer seryjny i tym podobne informacje.

Bardzo dużym atutem programu CPU-Z jest także i to, że wspiera on praktycznie wszystkie modele procesorów oraz chipsetów, które są dostępne na rynku, a dodatkowo potrafi rozpoznawać nawet mało znane układy mało znanych producentów.

Sama obsługa tego programu nie powinna przynosić nikomu większych trudności, ze względu na intuicyjny i funkcjonalny interfejs.


Zalety i Wady

+ Wsparcie wszystkich procesorów i chipsetów.
+ Wyświetlanie bardzo szczegółowych informacji.
+ Program jest bezpłatny.

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu CPU-Z 1.52.2 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info