Znajdujesz się w:

SopCast 3.2.4 logo

SopCast 3.2.4

 • Licencja:
  Freeware
 • Rozmiar:
  3,2 Mb
 • System operacyjny:
  Windows 98, ME, XP, Vista
 • Producent:
  SopCast.com
 • Ilość pobrań:
  3755
SopCast 3.2.4 miniaturka

SopCast 3.2.4 pobierz!

Opis programu

Program o nazwie SopCastjest to darmowa i do tego naprawdę bardzo dobra aplikacja, które służy do tego, aby można by nadawać i odbierać za pośrednictwem protokołu Sop:// strumieni audio ? video i to w dodatku w czasie rzeczywistym. Dzięki temu, że program SopCast wykorzystuje specjalną technologię Streaming Direct Broadcast System, która została zapożyczona z Peer ? to ? peer, możliwe jest stworzenie swojej własnej małej telewizji i nadawanie kanałów innym użytkownikom w społeczności, co nie wymaga jednocześnie posiadania wielkich serwerów ani łączy o bardzo dużej przepustowości.

Sam program SopCast posiada naprawdę bardzo przyjazny i do tego przejrzysty interfejs użytkownika, który swoim wyglądem przypomina zwykły komunikator internetowy. możliwe jest tutaj określenie, ilu użytkowników społeczności może oglądać nadawane przez nas amatorskie programy, a także i to, że możliwe jest nadawanie wielu strumieni jednocześnie i zapętlanie ich w ciągły materiał telewizyjny.

Jak na tego tyup program przystało, SopCast udostępnia również statystyki, z których można odczytać, jak dużym zainteresowaniem cieszą się nadawane przez nas programy.

Pomimo tego, ze program SopCast wykorzystuje się do nadawania kanałów amatorskich, to posiada on naprawdę wiele funkcji, które posiadają także i wysokospecjalistyczne programy tego samego typu.


Zalety i Wady

+ Duże możliwości programu.
+ Możliwość nadawania wielu strumieni naraz.
+ Dostępne statystyki.
- Program nadaje się jedynie dla amatorskiego zastosowania.

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu SopCast 3.2.4 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info