Znajdujesz się w:

Mała Księgowość Premium 2008.1a logo

Mała Księgowość Premium 2008.1a

 • Licencja:
  Trial
 • Rozmiar:
  47,59 MB
 • System operacyjny:
  MS Windows 98/Me/2000/XP
 • Producent:
  Sage Symfonia Sp. z o.o.
 • Ilość pobrań:
  1269
Mała Księgowość Premium 2008.1a miniaturka

Mała Księgowość Premium 2008.1a pobierz!

Opis programu

Ta wersja Symfonii odpowiada za prowadzenie księgowości w uproszczony sposób, co nie oznacza, iż program posiada mały zakres opcji. Ogólnie wspomaga działania związane z ewidencją oraz obsługą rozliczeń podatkowych jak i rozliczeń z ZUS. Możliwa jest w tym zakresie współpraca z zewnętrznym programem Płatnik. W zakres możliwości wchodzą także prowadzenie rozliczeń z kontrahentami, instytucjami oraz urzędami. Z platformy programu możemy dokonywać analiz dochodowych oraz podejmowanych działań w kontekście efektywności.

Program oferuje możliwość wysokiej skalowalności naszych działań, przykładowo jest w pełni konfigurowalny w zakresach prowadzenia ewidencji podatku dochodowego. Możliwe jest także prowadzenie ewidencji w przypadku kiedy użytkownik prowadzi wiele działalności.

Mocną stroną programu jest bardzo szybki tryb dostępu do wszelkich potrzebnych w danym momencie danych. Wbudowana wyszukiwarka wspomoże nasze wyszukiwanie i znacznie usprawni działania przy dużych bazach danych. W zakresie danych możemy dokonywać eksportu do formatów Microsoft Excel lub podobnych arkuszy kalkulacyjnych.

Program może być sparowany z innymi programami pracującymi w obrębie księgowości. Przede wszystkim są to inne aplikacje z rodziny Symfonia, ale także najbardziej znane programy z zakresu księgowości.


Zalety i Wady

+ bardzo szerokie możliwości
+ intuicyjny interfejs
+ możliwość współpracy z wieloma innymi programami

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu Mała Księgowość Premium 2008.1a - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Komentarze

Napisał/a: Damian dodano: 2011-10-22 20:24:50
Witam, zauważyłem, ze program do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów Intuica do 15 listopada jest za darmo. pobraliście może?

Napisał/a: Damian dodano: 2011-10-22 20:19:46
Witam, zauważyłem, ze program do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów Intuica do 15 listopada jest za darmo. pobraliście może?

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info