Znajdujesz się w:

Finanse i Księgowość Premium 2009 logo

Finanse i Księgowość Premium 2009

 • Licencja:
  Trial
 • Rozmiar:
  35,13 MB
 • System operacyjny:
  MS Windows 98/Me/2000/XP
 • Producent:
  Sage Symfonia Sp. z o.o.
 • Ilość pobrań:
  1136
Finanse i Księgowość Premium 2009 miniaturka

Finanse i Księgowość Premium 2009 pobierz!

Opis programu

Program jest bardzo znaną aplikacją pozwalającą na wspomaganie prowadzenia księgowości. Kompleksowa obsługa w tym zakresie rozpoczyna się od opracowywania planu kont oraz intuicyjne księgowanie dokumentów i przechodzi poprzez bilansy zamknięcia, rozrachunki oraz rozbudowane rozliczenia, a kończy się na gotowych lub budowanych na podstawie własnych ustawień zestawień i sprawozdań.

Aplikacja oferuje bardzo rozbudowany zakres dostępnych funkcji i operacji. Pozwala na definiowanie własnych okresów rozliczeniowych do długości 22 miesięcy włącznie. W tym kontekście pozwala także na dokonywanie opracować obrachunkowych z przesunięciem w odniesieniu przesunięcia do dat kalendarzowych. Możliwe jest opracowywanie własnych szablonów, na podstawie których dokonywane będą dokumenty i inne operacje związane z wyliczeniami. Raporty, obliczenia i zestawienia mogą być drukowane bezpośrednio z poziomu platformy programu, ale także eksportowane do plików PDF.

Możliwe jest opracowywanie rejestrów VAT, bilansów zysków i strat, oraz automatyczne księgowanie różnic kursów walut jak i księgowanie odsetek w przypadkach zwłoki przy przychodach jak i rozchodach.

Bardzo mocną stroną jest umożliwienie obsługi rozliczeń VAT w kontekście transakcji zagranicznych, włączając w ten zakres transakcje z krajami Unii Europejskiej, czyli opcje WNT i WDT,


Zalety i Wady

+ ogromna ilość funkcji
+ obsługa własnych okresów rozliczeniowych do 22 miesięcy długości
+ wspiera eksport do formatu PDF i druk z poziomu programu
+ możliwość obsługi rozliczeń zagranicznych wraz z obsługą transakcji z krajami UE
- mało odróżniający się interfejs zbioru danych

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu Finanse i Księgowość Premium 2009 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Komentarze

Napisał/a: Damian dodano: 2011-10-22 20:20:42
Cześć, czy spotkaliście się z programem Intuica? Do 15 listopada księgę przychodów i rozchodów lub księgę handlową można pobrać za darmo

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info