Znajdujesz się w:

Kadry i Płace Premium 2009 logo

Kadry i Płace Premium 2009

 • Licencja:
  Trial
 • Rozmiar:
  53,29 MB
 • System operacyjny:
  MS Windows 98/Me/2000/XP
 • Producent:
  Sage Symfonia Sp. z o.o.
 • Ilość pobrań:
  1388
Kadry i Płace Premium 2009 miniaturka

Kadry i Płace Premium 2009 pobierz!

Opis programu

Wersja Symfonia Kadry i Płace odpowiedzialna jest za wspomaganie biura zajmującego się płacami oraz kadrami pracowniczymi. Program ma za zadanie automatyczne obliczanie płac, ale także ewidencję czasu pracy pracowników. W tym zakresie jego zadanie to także dokumentowanie operacji kadrowych i płacowych. Wspomaga systemy rozliczeń z US i ZUS. Wszelkie operacje i zakres działania programu są zgodne z prawem pracy.

Program oferuje gotowe schematy i elementy płacowe, co może być przydatne przy okazji mniej wymagających działań. Oczywiście możliwe jest definiowanie własnych systemów i w tym zakresie oddana jest do naszej dyspozycji szeroka konfigurowalność. Aplikacja pozwala na definiowanie schematów i rodzajów zakresów płac, które będą się odbywać na zasadzie wprowadzanych warunków. Uwzględnione zostały także różne typy umów, co znacznie usprawnia pracę w zakresie pracowników dorywczych.

Możliwe jest opracowywanie raportów w dowolnym momencie, które mogą dotyczyć bardzo różnych kwestii, od zagadnień globalnych rozliczeń, a kończąc na zestawieniu dla konkretnych grup pracowniczych jak i jednostkowego pracownika. Z płaszczyzny programu będziemy mogli przy odpowiedniej konfiguracji być powiadamiani o newralgicznych terminach, na przykład wysyłce dokumentów czy regulacji zobowiązań.

Aplikacja współpracuje z innymi programami z rodziny Symfonia, a także może eksportować zestawy danych celem użycia w innych aplikacjach, np. Arkuszach kalkulacyjnych.


Zalety i Wady

+ bardzo szerokie możliwości
+ intuicyjny interfejs
+ możliwość współpracy z wieloma innymi programami
+ szerokie możliwości obrotu danymi w zakresie urlopów i planowania

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu Kadry i Płace Premium 2009 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info