Znajdujesz się w:

Ad-Aware 8.0.7 logo

Ad-Aware 8.0.7

 • Licencja:
  Freeware
 • Rozmiar:
  58,04 MB
 • System operacyjny:
  Windows 2000, XP, 2003
 • Producent:
  Lavasoft
 • Ilość pobrań:
  2985
Ad-Aware 8.0.7 miniaturka

Ad-Aware 8.0.7 pobierz!

Opis programu

Aplikacja Ad-Aware jest to tak naprawdę program, który ma za zadanie usuwanie różnego rodzaju oprogramowania szpiegującego z naszych komputerów. Ad-Aware jest naprawdę skutecznym programem, dlatego też cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i co ważne, jest to program w zupełności bezpłatny.

Program sprawdza bardzo szczegółowo nasz komputer w poszukiwaniu oprogramowania szpiegującego, dlatego też oprócz szczegółowego skanowania dysku w celu odnalezienia nawet głęboko ukrytych programów szpiegujących, to także i Ad-Aware sprawdza jednocześnie rejestr, w którym również mogą czaić się różne internetowe szkodniki, co niestety w wielu innych programach tego typu jest pomijane, gdyż sprawdzają one jedynie dyski komputerów.

Dzięki temu, że Ad-Aware automatycznie się aktualizuje, posiada on stale nową bazę oprogramowań szpiegujących, dzięki czemu program jest naprawdę bardzo skuteczny.

Jeżeli chodzi o interfejs użytkownika, to jest on naprawdę bardzo przejrzysty, czytelny i intuicyjny, dlatego też korzystanie z programu jest naprawdę proste i nawet niezbyt zaawansowany użytkownik będzie w stanie sobie z nim poradzić bez większych trudności, co również jest bardzo ważne przy wyborze samego programu antywirusowego przez określonych użytkowników komputerów.


Zalety i Wady

+ Bardzo wysoka skuteczność ochrony.
+ Szerokie zastosowanie.
+ Sprawdzanie także rejestrów.
+ Bardzo intuicyjny interfejs.
+ Niezwykle prosta obsługa programu.

Porady dotyczące programu

Założeniem nowej wersji serwisu ePliki.info jest gromadzenie szczegółowych i dokładnych porad dotyczących konkretnych programów. Osoby bardzo dobrze znające obsługę jakiegokolwiek programu, chcące pomagać rozwiązywać problemy innych użytkowników, proszone są o kontakt z redakcją. Czekają na Was różne profity!

Jeśli nie potrafisz wykonać jakiejś operacji przy pomocy programu Ad-Aware 8.0.7 - opisz czynność w formularzu poniżej - postaramy się umieścić rozwiązanie Twojego problemu w serwisie.

Dodaj komentarz

Formularz dodawania komentarzy

2+1 = ?

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 © ePliki.info